Търсене на постове: момиче

Боян
specter
Живота ми тече с пълна сила, а аз стоя и го гледам отстрани...
В. Сотиров
sown
Защо не мога да си намеря едно свястно момиче което наистина да знае какво иска от живота!?
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
само аз ли намирам всичките "Най-красиво момче и момиче във Фейсбук" и пр. за излишни?този,който трябва да види красотата ти,ще я види и без харесванията във фб
Георги Динков
gogata2427
Звъни ми непознат номер,момиче от София.Била на купон и намерила моя номер,та ми звъни да си лафим..
Симона
simsy
въпрос към МОМЧЕТАТА: някога да ви е сваляло друго момче? Как реагирахте? Как се почувствахте? (един мой приятел има такъв 'проблем' в момента :D => research)
Теодор Николов
LoveCoffee
дийр блогъри, плийс дон'т хейт ми :Д таа направих си блогче преди малко и те първа ще се развива и си викам дай малко реклама да му направя :Д
http://ted0sblog.blogspot.com/
Sin.bg
Sinbg
Футболната съпруга Виктория Бекъм роди момиченце на 10 юли (в неделя) сутринта в 7.55 ч. в Лос Анджелис. Говорителката на двойката разказа пред медиите отвъд Ок
http://sin.bg/victoria-beckham-rodi-momichence
майка ти
disappointed
Повече няма форевър да пия, боли ме гъза.
В. Сотиров
sown
Водят малко момиченце при психиатър. Психиатърът я пита: - Как се казваш? - Мая. - А на колко години си? - На 5. - Кой сезон е сега? - Лято.
-=*****=-
mitternacht
Навсякъде е пълно с ба'ти красивите лапета! (ученички де. Пък едно време харесвах студентките.)
-=*****=-
mitternacht
Аз съм... някаква изчезваща порода... ама то в днешно време е доста нелепо, безсмислено, даже- трагикомично, да си джентълмен.
Мила Цветкова
Milady
Майката на Валя: "Забраниха да пипам извадената ръчичка, целувах чело без глава"
http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/26364/%D0%...0%B0
Вероника
r0niTo
:))) много сладко момиченце !
Иван Савков
sandprince
btw, едно момиче ме харесва (нз как е станало тва чудо), ама аз нея хич, но пък установих че ми е забавно и интересно да си играя с чуствата и. кофти ли постъпв
hurmaqny
Момичета, стегнете се, станали сте на по 25 години, не можете даже името да си напишете правилно, а сте тръгнали покани за срещи да отправяте. Чак ми кипва.
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата