Psychopath
Питане към момичетата тук: Кое ви грабва първо у един мъж ? ...Избирайте измежду Поглед, Устни, Тяло, Очи, Усмивка
Sinbg
След като цял свят се влюби в гумените ботуши, сега манията не подмина и българските градски момичета. Ако вече си се сдобила с един чифт, ето идеи как да го н
http://sin.bg/gumeni-botushi-kak-da-gi-nosim
mitternacht
Като не ми се занимава с нещо смислено- занимавам се с глупости-
Sinbg
Представяме ти най-сексапилните необвързани холивудски звезди, на които вярваме, че никое момиче не би могло да устои:
http://sin.bg/nai-seksapilnite-holivudski-ergeni
Sinbg
Разбери как да разтопиш сърцето на момиче, което сякаш няма чувства
http://sin.bg/kak-da-svalish-jena-bez-sarce
mudisoft
добре тва очевидно няма конкуренция по ретарднящина и тъпотия. опитвах се да го погледна през очите на 14-годишна пикла и пак не мога да разбера що съществува..
mitternacht
Искам, искам, искам.... "смотано момиче". Не знам що. Ама искам "смотано" но отракано момиче. Фък йеа, фор дъ уин!
kimmie
адски мн ми се спиии .......
dandelion
Пфф момичетата в холандия разбират на технологии..Седя си във влака и двечки срещу мен сканират QR кодове с телефона си от женски списания...
devoyka97
Пубертетът при момичетата започва от седмата до тринадесетата година и месечният цикъл се появява по правило до две години след порастването на гърдите. Кога то
http://devoyka.info/kak-shte-se-promeni-tyaloto-ti-prez-puberteta/tjaloto/
1. Поглед / Очи 2. Усмивка 3. Тяло 4. Устни ( да не забравяме: дрехиииии/прическа
)
Mar 28 2011, 22:39тяло, поглед, другото са подробности.. всъщност преди погледа походката ми прави впечатление (:
Mar 28 2011, 22:40абсолютно съгласна със @simsy !
Mar 28 2011, 22:40Понеже всеки изчанчи отговора си аз ще кажа, че поведението е първото и единствено нещо, което може да ме грабне без значение как изглежда самия човек.
Mar 28 2011, 22:47Ако наистина мислиш така си за хвалене, тъй като и според мен държанието е най-важно и би трябвало да ви впечатлява най-много на първо виждане
Mar 28 2011, 23:23