notexist
А ти на колко години загуби девствеността си?
mitternacht
Еврика! Добрите момичета въздишат по лошите момчета, лошите момчета въздишат по лошите момичета, лошите момичета използват лошите момчета, а добрите момчета
bgsubm86
Онлайн магазин 3 Suisses - детски дрехи, обувки и аксесоари за момичета и момчета от 0 до 36 месеца, облекло за момичета и момчета 2-12 и 10-18 години.
http://e-shopsbg.com/detail.php?id=877
Novifilmi
Новият филм Изобретението на Хюго се очаква на големия екран към края на декември. Историята представя съдбата на едно момче, което си няма никого. Започва да ж
http://www.ifilmi.net/филм/изобретението-на-хюго
Sinbg
Поп фолк певицата Алисия се бори за живота на 10-годишно момче на име Ивайло, разбра екипът на Sin.bg.
http://sin.bg/alisia-se-bori-za-jivota-na-10-godishno-momche
schizophrenia
registrirah se v nai bezsmisleniq site, koito sum sigyrna, che shte mi provali kandidatstvaneto tazi godina ;d
gogata2427
не съм мигнал тая вечер,мъчи ме един разговор с половинката :/
specter
Току що се прибираме от концерта на Ogi*23 и кефа още не ме е пуснал... Момчетата направо ни разцепиха главите и клубчето беше много приятно.
сериозно? а какво означава тогава израза "девствена гора" ?
Feb 02 2012, 23:30"девствена гора" е антропоморфизъм
Feb 03 2012, 00:36а дали не може да се ползва същия термин и за момчетата. примерно само.
Feb 03 2012, 00:38"девствена гора" за момче? ай стига ве
тва ще е като опашка на паун отдолу
trololo
Feb 03 2012, 04:03е7 ме разсмя
Feb 03 2012, 22:36 през mobi