mitternacht
"Хората от Катуница нямало да спят спокойно" Напротив, журналистчета, напротив! Най-накрая ще заспят спокойно, щото има НЯКАКВО възмездие, а дано скоро
gogata2427
Гледайте сутрешния блок на Нова Телевизия :х , дано кажат повече по случая.Буквално си стана клане :Х
tsonchev
Момченце пита баща си: - Татко, русалките риби ли са, или хора? - Зависи, сине - дали си гладен, или ти се е*е...
Sinbg
Джей-Зи имал извънбрачен син от модел, потвърждавали ДНК тестове. Момчето е на 9 години, а за да запази тайната, рапърът дал един милион долара на майката. Науч
http://sin.bg/jay-z-ima-izvanbrachen-sin
gogata2427
Тук сме да отговаряме на всякакви въпроси.Защото някой беше казал,че сме много лоши.Две момчета карат хората да се страхуват..
belushka20
Не ме гушкай иначе ще паднеш назад! (малко момиченце към друго малко момченце)
gogata2427
Зааащоооотоо знам,че другите момчета нямат бански на лалетаа.. (music) xahxahxhaxa.
belushka20
"Was this guy having a seizure when he took a picture of himself, or should I check for him on the registered sex offender's list?" (тоя е от aha.bg) иууу
belushka20
Понякога колкото и да гадае човек не може да разбере другите.. Аз не мога да разбера защо някои хора се държат надменно без да има реална причина да го правят..
родителите на убитото момче намерят и истинско възмездие!
Sep 24 2011, 22:11:[
Sep 24 2011, 22:15Ченгесарите все някога ще се махнат... но хората няма да забравят... да сме роби в собствената си държава...
Sep 24 2011, 22:20