LoveCappuchino
само аз ли намирам всичките "Най-красиво момче и момиче във Фейсбук" и пр. за излишни?този,който трябва да види красотата ти,ще я види и без харесванията във фб
mitternacht
Като видя подобни клипове, сякаш изпълнителите не са надраснали 13 годишна възраст. Бафмааму, на 21 съм и си мисля, че съм твърде голям да правя глупости...
joronedelchev
"- А опашките какво да ги правим? -Не зная момчета, не пише!"
mitternacht
Аз съм... някаква изчезваща порода... ама то в днешно време е доста нелепо, безсмислено, даже- трагикомично, да си джентълмен.
notexist
Не се кефя никак на осемнайсе годишните, ама изобщо даже. За момичета говоря. Момчетата няма да ги закачам сега със злобата си...