FromTheInside
много мразя, когато спре да ми пука за някого, той вземе да се сети за мен и накрая се държи все едно аз съм го потърсила |-(
BurnX
Често се казва за някои момчета, че не мислят с горната глава, а с другата. В тази забавна и интересна реклама, долната глава е изключително умна
http://www.izvestni.info/2011/04/blog-post_4488.html
notexist
Ох, да ви се похваля, преди да си легна. Паднаха ми се 11ти клас в механото.... Само момчета :# ужас! те са мутанти! Трябва да ходя с токчета ;д
CECOOO
Бахти, колко много кифли имаше на спирката.. че и от тия полово неопределените шибаняци дето се водят за момчета
Anityyyy_
Уморена от i-net? Малкото ми съкровище <3
LoveCappuchino
някъв даскал по литература хвърлил през прозореца телефона на едно момче - iphone4 .. през прозореца... !
Sinbg
Звездата от „Стъклен дом” Радина Кърджилова признава, че е влюбена и щастлива и допълва, че е намерила добро момче.
http://sin.bg/radina-kardjilova-vliubena-sam-v-dobro-momche
а и аз се заяждах, той брате ни приема, ни предава
Apr 23 2011, 13:34е и аз да си казвах така постоянно и при мен нямаше да върви. продължавай да се самонавиваш, че не става ..
Apr 23 2011, 13:34мии така или иначе ми вика в понеделник да се видим, ако ми пише утре, или нещо от тия тип ще съм нащрек, ако не чакай смс
Apr 23 2011, 13:37хъх.. да се видите?! .. да си ходи при оня недоразвитък бе .. кво е тва?!
Apr 23 2011, 13:44дааам, бил и почивка в понеделник и разбираш ли можело да измислим нещо...
Apr 23 2011, 14:30