t0m3kk
По радио Фреш има една много зарибена реклама, в която един чичка казва: "на жените трябва да им се забрани да гледат момчета, защото мног ги глезят...
mitternacht
Последно- всъщност, що ли ми се струва, че повечето момчета и момичета от тука са без гаджета (кофти дума е тая...), а пък са супер печените и готините?
yacobaco
Яко е изпушило момчето и подкара родата на съдията подред. Няма прошка. Всичко под ножа.
http://www.vbox7.com/play:8b291052
amigo
Нали ги биехме ??? Кво стана шибаняци !! Ся пак ще има момчетата играха мъжки кво мъжки пълни дървета!
bgdn
Момче гледа новините и казва на баба си.
Бабо, казаха, че вече нямаме външен дълг.
И тя възкликнала: - Ейййй, и туй ли вече нямаме?
sown
Пожелавам успех на нашите момчета!
alish
до момченцата, които отговарят за музиката долу: скучни стееееееееееееееееее.