t0m3kk
ако ме пишат в 24 часа ще ме пишат като момчето закачено за фаса...
gogata2427
Ехх,как ше покажа на едно момиче,че не съм като последното й момче,че няма да тичам кат' семействоТО от ББФ,да й се моля да дойде с мен и да ми обръща внимание.
gogata2427
Колкото и да е гадно историята на това малкото момченце,Веско прилича на турски сериал.. Дано го намерят по-бързо!
Anellya
Това момче няма късмет с ролите, които избира. Във всеки филм все трябва да върви по задника на някакви фльорци, но пък за сметка на това е доста забавно.
Anellya
Държа да отбележа факта, че не съм повърхностна и не съдя за хората по външният им вид, но не мога да отрека, че момчето изглежда прилично.
Anellya
Ооо, в този фил участва другото хубаво момченце. Този път е в малко невзрачен вид, но пак става.