Anellya
Момчетата отидхода да карат мотори без да се обадят. Ще им го върна като отида да ям сладолед без тях. Не че има място за сравнение, но пак е нещо!
Yalamov
ПЪРВО МЯСТО НА ФЕСТИВАЛА! Всички полудяха щом затропахме момчетата. Скоро снимки и видео.
LiliyaDianova
Кръговрата на живота - като малки, момиченцата се интересуват от кукли, а момченцата от коли. А когато порастнат, става обратното.
Anellya
Първото полувреме свърши. За сега момчетата държат фронта, но да не се излагат, че ще стана лошо. То значение няма де, бира все ще се пие, така че....
t0m3kk
...(ако не се лъжа Георги Ангелов) за какво го е продал... За да го насерът или за да изкара парички момчето ?!
notexist
Днес ще играя ролята на мажоретка. Този път взимам свирката и ще им надуя главите на момчетата. Ще го играя малко не, ами много лигла. Да видят те кифла!
Anellya
Ама аз винаги изпускам най-важното. На лекции е момчето, няма да ходи като клошар я! И вече ставам и ще го изритам към вратата. Лек ден на всички (отново)!!!
Drake
Забавно ... сам на св.Валентин и поприцнип ... Какво повече може да не иска едно момче ?