Търсене на постове: момче

Анелия
Anellya
@Dr1nata Именно за това. Макар, че момчетата са се нахъсали или поне на думи изглежда да е така, но ще видим. Още нищо не се знае.
Denitsa
sickornot
@viktorkoichew е сега.. ако кажеш пък че не те кефи :D ама всъщност аз имам малко странен вкус за момчета де:)
шУс!
notexist
@viktorkoichew сладки сънища момче.
Анелия
Anellya
Момчетата отидхода да карат мотори без да се обадят. Ще им го върна като отида да ям сладолед без тях. Не че има място за сравнение, но пак е нещо!
Ally
alish
@notexist мхм, момичетата вчера го бяха наобиколили. не беше зле момчето, но ме гледаше лошо, а аз нищо не съм му направила, пу... O.o
Йордан Яламов
Yalamov
ПЪРВО МЯСТО НА ФЕСТИВАЛА! Всички полудяха щом затропахме момчетата. Скоро снимки и видео.
Няма
tipaja
12 годишно момиче роди момче от 17 годишен пастир.
http://svejo2.blogspot.com/2010/01/12-godishno-momiche-rodi-momche-sn...html
Светослав Стоянов
svetoslav
@6tangata ай за "много малко не успяхте" да ме уплашите, момчета сериозно намалете малко филмите и CS-а, че не ви се отразяват добре :D
шУс!
notexist
@alish ми. момченцата които годините им почват с единица са ми хипер симпатични. пък.
LiliyaDianova
Кръговрата на живота - като малки, момиченцата се интересуват от кукли, а момченцата от коли. А когато порастнат, става обратното.
Анелия
Anellya
Първото полувреме свърши. За сега момчетата държат фронта, но да не се излагат, че ще стана лошо. То значение няма де, бира все ще се пие, така че....
Георги Цветанов
t0m3kk
...(ако не се лъжа Георги Ангелов) за какво го е продал... За да го насерът или за да изкара парички момчето ?!
шУс!
notexist
Днес ще играя ролята на мажоретка. Този път взимам свирката и ще им надуя главите на момчетата. Ще го играя малко не, ами много лигла. Да видят те кифла!
Анелия
Anellya
Ама аз винаги изпускам най-важното. На лекции е момчето, няма да ходи като клошар я! И вече ставам и ще го изритам към вратата. Лек ден на всички (отново)!!!
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Забавно ... сам на св.Валентин и поприцнип ... Какво повече може да не иска едно момче ?
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата