patblansh
@drgigguls тогава значи е от водката и музиката ?!?!... не си чувстрвам гърлото, ушите ми са заглъхнали и ми е сухо зад носа? да се обърна към Д-р Хаус, а?
Sham
Музиката от Северна Африка е много интересна, чуйте
patblansh
малко странно как възприемам музиката без да я чувам, просто имам добро усешане за тези младежи, нищо че изглеждат малко лудички
365miga
както винаги правя-бирата под мишника масата пред мен, мача по телевизора и музиката кънти!
365miga
едни невероятен барабанист-едно невероятно изпълнение! за всички любители на хард музиката!
ladyjoana
ауууу беше страхотно, невероятно, прекрасно, вълшебно! Уникално парти! Моето "бойно кръщене" разбихме се от скачане, викане... музиката беше повече от магическа
Anellya
Ако продължавам да увеличавам музиката (а то винаги може повече) съседите ще се гласуват единодушно и ще ме изгонят от сградата...