Търсене на постове: мърда

Радослав
Soul4o
Обичам да кодвам паяци :) Готино е да гледаш как без да си мърдаш пръста, в базата данни влиза нова информация xD
semprom
@lam3r4370 къде не мърдаш в сео-то?
Георги Цветанов
t0m3kk
@axeny @sandprince аз като направя 2 такива после се прибирам и лягам щот' толкова съм се наял, че не мога да мърдам :D
patblansh
Колко програмисти трябват, за да се убият една хлебарка? Oтговор: Двама - единият я държи да не мърда, другия й инсталира Windows 98.
Niks
Добро утро. Днес съм по-зле и от вчера... и днес никво мърдане от вкъщи. @Yalamov ми копира профила в скайп, яко! Прави ми реклама на телефоните! :)
Белкин
ReXTaN
Бахти скапания час по Компютърна Графика ... обеснява как се мърда обект с мишка в Corel ... :@
Божидар
Bozhidar
@patblansh скок ... скок.. (мърдане на уши...) скок... скок..
Георги Цветанов
t0m3kk
@mudisoft дам определено Victorinox мулти-ножчетата правят чудеса :) Вкъщи имам едно такова, което ми донесоха от Англия преди 5-6 години и няма мърдане...
Мишо
muiiio
@axel Как се дига тоя PR, че моят е заседнал на 2 и не мърда!
Георги Динков
gogata2427
Олиийй,така се натресках с вода,чи не мога да мърдам.. :D
Емил Станчев
Emyto
Дееееба гадните катерици. Много мърдат и се крият!
Мишо
muiiio
Мързи ме да мърдам, камо ли да се облека и да тръгна към офиса. Мързиииииииии!
Георги Динков
gogata2427
Пууу,затегнах се на 87-88кг и не мърдам,е ся ако това е живот?!? :D Аз май,че съм баба яга?!? :D
Map4o
@alex95 откъде толкова разправии? Постоянно сменяш нещо .. Сент ОС-а слагай и готово. При мен не е мърдал откакто го инсталирах.
galena
.........Обир на влак. Главатарят на бандата вика: .........- Това е обир! Никой да не мърда! Ей сега ще оберем жените и ще изнасилим мъжете. .........Една пъ
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата