notexist
Йеей, намерих си компания за пиене. Че и тати ще ми плати алкохола... Яко е да си в депресия..
belushka20
Почвам си колекционирам снимки на мъжете от едното и да почвам да ги търся че са много 'убави!
notexist
Някой да може да ми намери ето тази песен: The hundred in the hands - Tunnels ??
notexist
Наздраве от нашето пижама парти!
engise
Ровя се аз за моделчета на коли и си намерих един хубав и гледам pernik.png между файловете му...ахахахахахахахахахахахах
notexist
Компютъра на мама ще го изхвърля през терасата.
hurmaqny
Някой разбира ли от пирамиди, фараони? ;d
alish
wait... мисля, че за този challenge намерих 4 снимки. O.O айде тази,че съм в действие. + най-скорошната в линка.
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/602329_332151....jpg
SaTaSi
Намерих си обицата за носа, която изгубих в петък и страшно много боли, защото дупката ми е зарастнала. И едва си отворих лютеницата. Къде са силните мъже ....