siss1121
"Мен ведньж загубите ли ме,повече не може да ме намерите..."-казало тихичко доверието,но вече нямало кой да го чуе...
t0m3kk
Трябват ми икони за действията, които могат да се извършват с файловете, някои да може да помогне?!
gg04
Най-после намерих песента на Red Hot Chili Peppers от спота на VH1
dandelion
Niakoi da moje da me snabdi s bg phonetic klaviatura za win 7?