alex95
Ubiquiti са страшни. Антената намери един тон wifi-a, моя iPhone с wifitrak на същото място намира 4-5.. А това е бивша SHotSpot, Nanostation 2, линуксче
blacksnoopy
Ей тия две мърли много ме ядосаха :@ :@
niks384493
В блога ни ще намерите интересна информация относно сватбената фотография. Съвети за любители фотографи, които се стремят да станат сватбени фотографи, както и
http://svatbenfotograf.wordpress.com
dandelion
Годишната ми здравна застраховка е 1300 евро.. чувствам се обрана...
yuliyan
яяя, какво си намерих вкъщи
notexist
не е истина колко съм разпиляна, едва едва си намерих черните сенки :Д
siss1121
Колумб търсил Индия, но открил Америка. И нарекъл американците индианци. Аз търсех приятелство, но намерих любовта. И днес с твоето име наричам света.
notexist
търся една песен, която много добре познавам, ама сега не се сещам нищичко за нея :Д та, пее жена, негърка, нещо си като балада тряа да е и мисля че името
gg04
Още не съм намерил спортен сайт, който да следя редовно и да се информирам от него. Нито един не ми харесва.
engise
След повече от 5 години търсене я намерих песничката ... ауу кеф ^ - ^
h4ckY
някой случайно да може да ми намери DLC Quest for free? питам тъй като в момента няма как да го купя!
другия път като идвам към плд ще гледам там нещо
Apr 07 2012, 01:14доста тъпо филмче..
Apr 07 2012, 11:55Не мога да се съглася с теб. Вярно е, че не беше на сто процента изпипан, но хумора беше добър! Не е от тъпия американски хумор или от английския тип Ало, ало.
Apr 07 2012, 12:17и да, пресилиха малко с диалекта, но си беше български хумор и това трябва да се оцени!
Apr 07 2012, 12:18всеки с вкуса си
Apr 07 2012, 15:38