notexist
Да чакаш на опашка в ПУ - изнервящо. Да видиш ПУ как гори - безценно!
Sandeto
НЕ мога да разбера защо нито един USB слот не ми разпознава камерата.Махнах всички програми,инсталирах ги наново и нищо..... WTFFFFf ???
wisper
Брат ми отново намери змия :Д Този път Медянка.
wisper
Днес си намерих 5 лева на улицата :Д
specter
Добре че имам какво да чета, иначе до сега да съм се побъркал, седейки вкъщи докато се намери някой за излизане вечерта ...
viktorkoichew
My apprenticeship starts October 1st in Sofia!!!!!! I need 6 months to go Pro. : )
patblansh
уча и си намерих един много добър албум за таз работа
Awe...
Sep 12 2011, 12:46 през mobiЕ кво, все ще си намериш и другаде работа ;д
Sep 12 2011, 12:54