podmatrix
Абе само при мен ли в Reeder-а от 4-5 дена е пълна скука...
nzhul
Кое мислите, че е по-удобно и подходящо за система за новини/постове - стандартно странициране или зареждане на още съдържание с ajax при достигане на дъното?
Bobdweller
Вчера ходих да байквам и си намерих супер "якия" изоставен мост близо до ж.п. гара Подуене.
axeny
Отивам на белот турнир в Пловдив. Ако някой случайно успее да намери партньор в следващите 5-10 минути и иска да дойде да ми пише :–) Наградата е каса бира :-)
chasovnik-bg
Обувките са нещо без което неможем. В света има много различни видове обувки. В този блог ще намерите интересна информация за обувките и технич произход
http://obuvki24.wordpress.com/
chasovnik-bg
Мъжки и дамски часовници Casio. В този блог ще намерите много полезна и интересна информация за Casio. Часовниците Casio са добре познати на всички ни. Те са ед
http://casio.tarnovo.net/
viktorkoichew
Липсва ми чувството да те зареже голямата ти любов и след това да си в депресия години. Искам sadnessssss
alish
намерих си вокалната педагожка в ти-тръбата <3
disappointed
Има ли смисъл, като няма значение? А какъв е смисъла на значението?
patblansh
Много е тъпо да се учи за устен, егати, няма никаква интрига, четеш теми, зубриш доказателства на теореми, баси гадното, по-добре да си пусна някой сериал!
Хах, и там ли са го сложили? Найс.
Но че тия, които го изтриха са лумпени, така е.
Jun 23 2011, 09:54