Търсене на постове: настроение

Цветелина
lovely-smile
ще си пусна някой филм дано ми се оправи настроението
bekyarov
в трол настроение съм и смятам да тролирам до сутринта
bekyarov
още едно, че съм в настроение :D
Наси
nveselinov
Да е коледа, да съм на село(за няколко дни) да е натрупало. Да има коледно настроение, да съм със iMac-а, абе кеф за душата и да гледаш от вън красотата :) :)
nacholibre
@jus7y гледай филма, Romeo & Juliet с Леонардо ДиКаприо + Radiohead, Garbage и Des'ree за музикалното настроение.
LiliyaDianova
още вярвам, че мааалко течен шоколад винаги може да ти оправи настроението. жалко, че вече не го прави...
Snoopy
blacksnoopy
Добър вечер скъпи гости, нека запазим добро настроение
Георги Динков
gogata2427
Не,настроението си е все такова,но пък ще попитам : "Може още едно,нали?"
Георги Динков
gogata2427
Ше мушна малко салатка,може да ми оправи настроението..
доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
Хавайска музика за лятно настроение. Много приятна.
____♂
spaceman90
O, Faithless! Само вие можете да оправите сутрин настроението. I want more part1%2
Влади
Matrixa
Настроение : Really Angry....... anoyed.....
Марияна Сърбинова
jus7y
Днес съм в страхотно настроение .. ^^
шУс!
notexist
@proweb зависи от настроението и с какво си ме разглезил предварително :Р
Millita
Millita
@_PKP_ нзм. може би не. зависи от настроението :Д
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата