EmptyStreet
Не знам дали някой от вас е гледал "Donnie Darko", но който не го е гледал е изпуснал много. Невероятен филм... <3
LoveCoffee
@Method-X всеки ден се изумявам, колко невероятен е блога ти.. страхотна работа :}
bekyarov
За пореден път гледам "Мъже на честа" и е просто велик филм за невероятен случей !
fairmen
Lexus създаде един невероятен автомобилен симулатор - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/harduer/lyubopitno/475-lexus-sazdade-edin-never...ator
Psychopath
Невероятен, прави повечето боклуци в музикалното пространство в момента, да изглеждат смешни!
Хареса ми Резюмето, ще го дръпна
Mar 30 2011, 14:09Хубав е да
и Джейк си играе супер ролята
Mar 30 2011, 14:59@CECOOO Джей е супър пич.
Много ме кефи. Винаги играе много добре. 
Mar 30 2011, 21:23