notexist
Получих си пратката днес! Ето защо пия Кока-Кола, а не Пепси... Защото те си изпълняват подаръците... Ваучера на тъпото Пепси така и не го получих!
smehoman
Невероятни инфрачервени снимки. Неизвестният автор на тези снимки показва колко различен може да бъде светът погледнат през инфрачервен обектив. Получава се наи
http://www.smehomania.com/art-design/3382-neveroyatni-infra...html
BurnX
Светът започва война за оцеляване!Неизвестни метеорити падат в океана близо до Лос Анджелис.Извънземни започват да превземат планетата.Всички големи градове по
http://www.izvestni.info/2011/03/2011.html
crimefiles
Неизвестни престъпници проникнаха по време на новогодишните празници през 30-метров изкоп в една банка в Буенос Айрес и опустошиха една десета от депозитните й
http://kriminalnidosieta.com/novini/novogodishna-banda-prok...res/
bgdn
Прекомпресирането към h264 на Н на брой клипове е уравнение с Н неизвестни.
sandprince
Някой php гуру да знае какво прави тва, щото го имам по неизвестни причини в header файла на темплейта на блога ми
http://code-bg.com/2285
SaTaSi
Не мога да заспя. Пак почнах да сънувам неизвестни блондинки, как се натискат на някои хора..... Мале ще откача. Само глупости сънувам или пък си мисля и не мог
aftercollabz
Довечера в 18ч. концерт Куцата Оферта в Ямбол. Пред общината ще забият Бисолини, Хората от Гетото, DiS, както и някой по-неизвестни - Биг Ша, Джентаро, РИлету.
@sickornot и аз съм намалила количеството доста, уж за да слабея ;д @_e7 това е абсолютната истина за всички :о
Jan 07 2015, 23:35@notexist продължавай да се самозаблуждаваш :O
Jan 08 2015, 00:01О, извинявай, ти ли си неизвестния вампир от пловдивските улици? Щото и сто века да живееш, все някой ще ти отреже главата. Но не губи вяра, горе главата!
Jan 08 2015, 00:11
Jan 08 2015, 00:14i snaiperistut e kazal taka - GORE GLAVATA!
Jan 08 2015, 00:14