Търсене на постове: ниво

Ивелин Георгиев
h4ckY
@JoKs зависи от фирмата... зависи от нивото ти ... но ако се справяш добре поне 800-1000 ще взимаш :)
Цветелин Павлов
sentinel
@YanaMitseva - сигурно е нещо над ниво "оператор", щом и при мен е сменено...
hiphop
Ванко1 вади нова песен. Явно е вдигнал скиловете в затвора. Звучи по-добре отколкото очаквах, макар мастеринга да не е на ниво.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
оф как се минава първото ниво в тоя тони хоук ъндърграунд2
Деян Улевинов
freak
@Qlamoff, @Rx-Ende не мисля, че българското образование е кофти. Вярно има малко излишна функционалност :D но като цяло е на доста високо ниво :)
Petya
Principessa
@h4ckY уфФфФфФФ!!! мрзя го това амбриажно конте в розова ризка! шо не те остави на мира! да отиде си набие една в тоалетната да му спадне нивото на хормоните!:@
Map4o
@Soul4o Извод - ICN рулират, поддръжката им е на ниво, услугите им също, да не говорим че при наемане на сървър ти назначават човек, който да следи само него!
Георги Неделчев
joronedelchev
Чисто музикантски погледнато, парчетата на Дийп Зоун са комерсиален хаус на наистина световно ниво. Не говоря за вокали, клипове и т.н. Само за музика.
Йордан
Qlamoff
Ахаха писна ми от пичове и пички с дънки и горнище от анцунг... Абе признайте си, че нямате кинти, а искате да сте на ниво и толкова... хах... смешници...
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Дигнах 14-то ниво на Diablo. Сега да дигна и 1-во по анализ :)
---------
NetCutter
@sandprince нужно ли е да водим пак този спор? удобен ми е, има това което ми трябва, високо ниво на сигурност и е страшно лек ;)
Вангел Стоев
venom
@unleashed ххах, няма к'во да приказвам :) Още като играех игри на компа играх Diablo и тогава утрепах дявола :) Нямаше накъде да бяга :) за т'ва съм на 2 ниво
Вангел Стоев
venom
@unleashed абе ... то дяволска работа, ама аз отрепах дявола и преминах на 2-ро ниво :D
drJeckyll
дискусията с edno23 мина на принципно ниво ... е според мен в OpenSource трябва да има повече разнообразие :) за това ползвайте на воля :) <Jeckyll.NET>
http://www.jeckyll.net/?step=module_action&modname=news&lang=2&modste...ents
Никола Кацаров
escapeboy
@blacksnoopy Vista ... 4ти месец я гърча... кефа е на ниво - никви грижи 4GB RAM AMD x2 64bit 5000+
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата