hiphop
Ванко1 вади нова песен. Явно е вдигнал скиловете в затвора. Звучи по-добре отколкото очаквах, макар мастеринга да не е на ниво.
eyankulov
оф как се минава първото ниво в тоя тони хоук ъндърграунд2
joronedelchev
Чисто музикантски погледнато, парчетата на Дийп Зоун са комерсиален хаус на наистина световно ниво. Не говоря за вокали, клипове и т.н. Само за музика.
Qlamoff
Ахаха писна ми от пичове и пички с дънки и горнище от анцунг... Абе признайте си, че нямате кинти, а искате да сте на ниво и толкова... хах... смешници...