Ourz
Е не е ли пълна тъпня Samsung CH@T!!! да не поддържа Skype... Idiots ...
disappointed
Обичам да черпя съседите със силен и грозен метъл, докато ме няма вкъщи.
_e7
хора, препоръчете ми хубав хост
Anellya
Търся си някой да ме осинови за няколко дни на морето това лято (примерно август месец). Престъпно бяла съм!!!
specter
Няма такъв силен кавър... Направо се изпълвам и се надъхвам по-бързо да си изляза от сдуханите истории като го слушам...
pacopetkov
Защо само аз нямам достъп до google+ и постоянно ми седи един бутон "Дръжте ме в течение"
19 000 e
с правостоящите 
Jul 07 2011, 01:48Е ще успеем ли и 12 000
Jul 07 2011, 02:04Да се надяваме още на 30-ти да я напълним. :-)
Jul 07 2011, 02:31E на 30-и ще е вход свободен, то и тогава оставаше да не
Jul 07 2011, 03:19За другите дни входът ако е 89лв., вероятно няма
Jul 07 2011, 04:05