Търсене на постове: няма

Анелия
Anellya
Има ли будни?
Георги Цветанов
t0m3kk
+ май ще е единственият равностоен съперник на , но да видим какъв ще е крайният резултат като излезе услугата и дали ще е това, което трябва!
-=*****=-
mitternacht
Трябва ми: 3 броя взети изпити. 1 брой (може и повече) хубав ликьор (или вино- по избор). 1 брой- уютно, хубаво малко местенце. 1 брой нимфоманка.
-=*****=-
mitternacht
Аз съм... някаква изчезваща порода... ама то в днешно време е доста нелепо, безсмислено, даже- трагикомично, да си джентълмен.
Симона
simsy
Днес като ми казваха оценката "Would you like some water? Or a napkin?". Аз: "Do I need a napkin?" - "Okay, I won't mess with you anymore. You have a 12".
-=*****=-
1309282535699.jpg mitternacht
Уви, никой няма да го схване, ама е мно'о яко :D
Георги Динков
kamenitza_vs__zagorka_by_gogata2427-d3k9etg.jpg gogata2427
Kamenitza vs. Zagorka , Кой ще победи ?
http://gogata2427.deviantart.com/#/d3k9etg
Георги Цветанов
t0m3kk
Явно М-тел няма да пуснат SGSII... Ташак ра'ота...
Александра
Sandeto
Писна ми да гледам на "приятелите" си снимките,в които са голи или по бельо.Тия нещо интимно няма ли да запазят за себе си???? Възмутена съм!!!!
Denitsa
sickornot
точно до нас :) :D
https://www.facebook.com/pages/Skate-Park-Sofia/130019793733284
Боби
Bobdweller
Утре (днес) сутринта ми е последния изпит от сесията, а аз не съм пипнал. Седя, гледам Приятели и чакам да стане 3 часа, за да чуя новите песни на Celldweller.
-=*****=-
1309201416624.jpg mitternacht
Zombie survival sheet. Сигурно всички шъ ви мързи да го попълните :D От доста време се каня да си измисля :D
its not Eddie
_e7
blogger или wordpress предпочитате? защо?
Александра
Sandeto
Хм,по какво да чета ... труден въпрос!!!! Пффффф няма да чета...за какво ми е :D
bekyarov
най-мразя да ритна копчето на разклонителя без да искам и всичко да изгасне -.-
Страница: 321 322 323 324 325

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата