nemesys
не разбирам манията на всички по ГОТ - реших все пак да дам шанс на последния сезон ми .. не
dandelion
Библиотеката на Джордж Лукас в Скайуолкър Ранчото. Искам да живея там!!!!
bgdn
Някой приятел намиращ се в момента извън страната и можеш да отвори 2-3 линка има ли тук?
dandelion
Тея за които кандидатствах началото на Май и минах през три интервюта ми казаха, че "за съжаления няма да ми extend an offer". Толкова чакане..
eMkyyy
Интересно как хората като свикнат ти да ги търсиш първи и не се сещат за теб защото очакват ,че ти ще си първи.Е това приключва сега...
coolpuppy
Нямам топла вода от 3 дни и ме очакват още толкоз. Гррр, бррр!
eMkyyy
Днеска пак си заключих ключовете в колата , но преди това оставих прозореца отворен МухахХАхХХАхАХХА.
Живея в мазето му и ям кабели там.
Jun 22 2015, 15:52от тениските нямаш ли стабилни доходи?
Jun 26 2015, 03:51Еми приемливи са за сега.
Jun 27 2015, 00:30mah nigga
Jun 27 2015, 20:32Аз все още нищо не съм взел де. Ама надминаха очакванията ми.
Jun 29 2015, 01:56