axel
Нямам търпение да пуснат метрото от Обеля до Младост... Някой път ще се кача и ще мина по целия път XD
axel
Май ще пускат метрото от Обеля до Младост.... Днеска гледам на сердика някво съобщение, че за обеля от 3-ти ще е от другата страна. Някой знае ли нещо?
venom
Апффф двата ми телефона се развалиха тотално ... едия му побеля дисплея, а другия неиска да се включва .... остава ми само телефона с пукнатия дисплей .. баси .
bbonev
Гледам новини с баба си, дават Обама. Тя се изцепва: "Ууу, ама той побелял, откакто станал президент!"... И оркестъра свири туш!
drJeckyll
И всичко побеля ...<Jeckyll.NET>
_GaN_
Брюксел го напъна голям снеговалеж! Май почна сега да спира, но за минути всичко побеля! Много е красиво и според очевидци от доста време не се е случвало!