Търсене на постове: олигофрен

Иван Савков
sandprince
Деа кретените. Минават си с колите през градинката пред нас както си искат. Там деца играят бе олигофрени!!!
Цветан Величков
CECOOO
Имало два трактора. Единият орал, а другият - анал. via @Shomev
Георги Цветанов
t0m3kk
@davidoff мен ме кефи най-много :D супер олигофренска е :D и клипа е няк'ъф "тежък" :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@kypidoncheto определено, правя си колекциика от такива олигофрении и кат' тъпея на т'фа се смея :D @Method-X е пак не ми пречи да я наблюдавам :D
Георги Цветанов
t0m3kk
И все повече се убеждавам в себе си колко голям олигофрен съм ;]
Георги Цветанов
t0m3kk
Хахахах, няма такъв смях... Говоря си с Весето, пък няк'фа нейна съученичка е там изяла 2 пакета и се смее кат' олигофрен... Странни са тея от Гватемала :D
Цветелина
lovely-smile
пълно е с олигофрени не можеш да се прибереш спокойно :(
Георги Динков
gogata2427
А уе одеве се правя на олигофрен,викат ми "ако всеки ден си така мноо ща обичам",кат' се правя да депресиран,ме приемат като човек,хмм!
Съни
FromTheInside
олигофрен+нормален индивид=перфектната връзка да имам и природния закон...
-=*****=-
mitternacht
Трагичното положение със "забавните" шоута в БГ си го обяснявам с кризата- нямат пари, кадърните сценаристи напускат, наемат пълни олигофрени-плагиати и т.н.
shimamoto
си освети лентата по най- олигофренския начин. деба колко ме е яд!
В. Сотиров
sown
@podmatrix Марто , всичкото серий на Neighbors From Hell съм ги изгледал. То няма такава олигофрения :P ;) Добър избор..
шУс!
notexist
@t0m3kk аз съм на ти с олигофрените... даже съм пристрастена към тях :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist както и ти аз колко съм изтрещял... ма и не ти трябва да знаеш... ще те е срам, че познаваш такъв олигофрен : )
Александър Атанасов
mind
Бахти писна ми да чистя спамъри, като qko.be и музички.еу разни олигофрении! Толкова ли не може да си рекламирате по нормалния начин бе хора?
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата