sandprince
Деа кретените. Минават си с колите през градинката пред нас както си искат. Там деца играят бе олигофрени!!!
t0m3kk
И все повече се убеждавам в себе си колко голям олигофрен съм ;]
gogata2427
А уе одеве се правя на олигофрен,викат ми "ако всеки ден си така мноо ща обичам",кат' се правя да депресиран,ме приемат като човек,хмм!
FromTheInside
олигофрен+нормален индивид=перфектната връзка да имам и природния закон...
mitternacht
Трагичното положение със "забавните" шоута в БГ си го обяснявам с кризата- нямат пари, кадърните сценаристи напускат, наемат пълни олигофрени-плагиати и т.н.
shimamoto
си освети лентата по най- олигофренския начин. деба колко ме е яд!
mind
Бахти писна ми да чистя спамъри, като qko.be и музички.еу разни олигофрении! Толкова ли не може да си рекламирате по нормалния начин бе хора?
олеее ше му нарежа гумите на тоя с BMW-то....
Feb 04 2011, 11:02