joronedelchev
Дали Chrome-лаптопите на Google (засега от Samsung и Acer) ще доведат до смъртта на Уиндоус и останалите ОС от класически тип?
http://www.amazon.com/gp/product/B004Z6NWAU/ref=s9_al_bw_ir02?pf_rd_m...3011
RadialEx
пея си опера просто за ей-така...горките съседи! ;//
hbackup
Ще ви обясня накратко как се прави Бекъп (архивни копие) на операционната система Windows 7. Имате възможност да правите Бекъп на целия диск или на част от него
http://hddbackup.wordpress.com/2011/06/02/%D0%B1%D0%B5%D0%BA%D1%8A%D0...s-7/
virtuoso
oogle буквално обявиха война на iPhone и операционната им система iOS4, война, която се разгоря изключително бързо. Докато Google се радват на 100 000+ Android
http://www.zailiprotiv.com/iphone-ili-android/
ReXTaN
Някой да си е сменял телефонния оператор (пр. от Мтел към Vivacom)? Интересуваме само кода ли се сменя?
razloginfo
Поредна кражба от базова станция на мобилен оператор
http://razloginfo.com/news.php?item.3517.1
В такъв смисъл хардове - различни като модел, производител и т.н.
Jun 12 2011, 23:01уина ми е лицензиран купих го с компа
Jun 12 2011, 23:02ее какви бъгове искаш тогава, не че няма.. но обикновено един линуксджия като говори за такива по уин, то се разбира че става въпрос за пиратски уин
Jun 12 2011, 23:04поне това са моите наблюдения де ..
Jun 12 2011, 23:04@PredatorX, XP-то ми беше легално... След това дълго време ползвах и легална 7-мица... И пак се ебаваше, явно просто аз нямам късмет
Jun 12 2011, 23:16