Търсене на постове: опера

Еми Окснитси
dandelion
Мили хора, да има някой в Русе който да може да дари кръв за операция на дядо ми? Брат ми няма кг, майка ми няма вени а всички други сме в чужбина :(
Цончев
tsonchev
операция преинстал win 8.1 започва сега. След 3 месеца служба предаде богу дух :D
nemesys
на работа ползвам IE ... не е толкова зле какво се оплакват всички :?
Цончев
tsonchev
Chrome ми даваше бъгове цяла седмица, а днеска умря безславно и не иска да се включи. Сега тегля Операта да видиме дали е ок.
dilana
Ходи ми се на балет! Идеи?
Теодор Георгиев
tedo92
Днешният извод: да се обадя от един оператор на друг в България ми излиза по-скъпо, отколкото да се обадя от мобилен до стационарен телефон от Финландия до БГ..
Еми Окснитси
dandelion
Искам да си взема предплатена карта с интернет докато съм в България но не знам кои са мобилните оператори и кои са най-изгодни. Някой да чи помогне? :)
Snoopy
blacksnoopy
Довечера съм на опера :S
its not Eddie
bella.jpg _e7
@belushka20 хубав пиЙърсинК и хубаво котенце имаш
M.K.
j0N9qKh.png engise
в 1 часа сутринта
-=*****=-
mitternacht
"Всяка година излизат нови операционни системи, нови офис пакети, а и това е работа с техника, трябва да се обърне внимание на всяко дете", коментира...
Грозното Патенце
Ducky
Получих мил смс от непознат номер. Ще се побъркам ако не разбера кой ми го е пратил. :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Пазете се от Credissimo - изненадващо недобросъвестна лихварска компания, която изпраща спам и договори до нищо неподозиращи хора,а операторките й са арогантни
шУс!
notexist
Is that true? :o
http://pravetz.bg/
шУс!
notexist
Предложете ми браузър? (милиочички) ;д
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата