nemesys
на работа ползвам IE ... не е толкова зле какво се оплакват всички :?
tsonchev
Chrome ми даваше бъгове цяла седмица, а днеска умря безславно и не иска да се включи. Сега тегля Операта да видиме дали е ок.
dilana
Ходи ми се на балет! Идеи?
tedo92
Днешният извод: да се обадя от един оператор на друг в България ми излиза по-скъпо, отколкото да се обадя от мобилен до стационарен телефон от Финландия до БГ..
mitternacht
"Всяка година излизат нови операционни системи, нови офис пакети, а и това е работа с техника, трябва да се обърне внимание на всяко дете", коментира...
joronedelchev
Пазете се от Credissimo - изненадващо недобросъвестна лихварска компания, която изпраща спам и договори до нищо неподозиращи хора,а операторките й са арогантни
notexist
Предложете ми браузър? (милиочички) ;д
Във Фейса има няколко русенски групички едната със почти 10к членове. Във Г+ тоже. Уви не можем да помогнем заради медицински болежки.
Sep 01 2014, 14:05https://twitter.com/naddito/status/506458908232531968 ако може да шеърнете
Sep 01 2014, 18:10давали 2 дни отпуск ако се дари кръв... екстра мотивация
Sep 01 2014, 18:12Сега ще го пратя на @muiiio да го ретуитне, той е доста популар
Sep 01 2014, 18:1915 ритуийта, но все още никой не е отговорил. Тъпото е, че ако знаех че нашите няма да са одобрени за донори,със сигурност от по-навреме щеше да се намери някой
Sep 01 2014, 18:47