Йей, отидох до Плесио и ми отразяха сим-а за 5лв. Ето го и телефонъ. ^^ Не се вижда много добре, но whateva. Сега остава да му намеря калъф и скринпротектор.
Клиповете в тубата ми секат яко,при положение,че са заредени.Пробвах с 3 различни браузъра и положението е все същото Някви идеи каква може да е причината??
Иван и Андрей ще покрият всички разноски по операцията и лечението на своята колежка и приятелка Нана, която разкри, че е болна от рак, научи екипът на Sin.bg
не е от нивотo (май) като погледнах хедърите на изображенията : cache-control:none , явно хром гледа хедъра и прави заявка наново щото го няма кеширано, което е
леко глупаво и смислено в случая , глупаво е щото не прави проверка дали вече не е свалил същото изображение , смислено щото все пак му е казано да не го кешира
Дим Дуков почина тази сутрин в 5 ч. в болница „Доверие” след поредица от коремни операции. Причината за смъртта на известния в светските среди Дим рано тази сут
Днес останах много разочарован от #Opera#Mobile... логвам се аз в #jump, тръгвам да влизам някъде и хоп - "логни се пак"... и с още няколко сайта така ...