Търсене на постове: оперета

Павлин
D3athman
Днес за първи път ходих на оперета и мога да кажа само - УШИТЕ МИ! Беше запомнящо се и не мисля да ходя отново!
chocky / krisy
Chocolate
майка ми нещо се е бутнала, кара ме да съм ходела на някаква оперета о.О аз й казах, че не ща, a тя ми каза, че нямам обща култура :DD
Красимир Крумов
leonartis
Директорка от града хванала мъжа си по зелени чорапи с директорка от общината и се оплакала на шефа и, който пък точел лиги по нея. Еба си оперетата. ОК. Мълча!
BeautifuLDisasteR
тъкмо се върнах от оперета...гледах "царицата на чардаша"...беше много много хубаво :)

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата