joronedelchev
Ако прочета още няколко такива статии, нищо чудно и да дам шанс на някоя Лумия до края на годината.
http://www.businessinsider.com/windows-phone-better-than-iphone-2012-...ools
dandelion
Пфф не знам как ще издържа днес в офиса. От снощи само помня че пих 10% бири в църква и следващ спомен, че ям фалафел в Харлем ( на 100 км от моя град)
dandelion
3гр зелен чай + аз = енергийна бимба в офиса
nedyalkova
Твоят офис може да бъде навсякъде. Дали е в отсрещната бизнес сграда или в сладкарницата под нас, а може би е в бензиностанцията наблизо?
http://xn--h1adaleoho.net/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%...%B5/
m_dimitrova
PLHome - Жилища под наем Варна, апартаменти под наем кв. Левски, Траката Врана, в затворен комплекс Варнаq офиси под наем Варна, офиси под наем център Варна
http://www.plhome.net/bg/categories/1
engise
Преди 5 минути ядох и сега някаква в офиса дойде да рекламира някакъв италиански ресторант ... огладнях пак :с
bgdn
След едноседмична принудителна отпуска съм обратно в офиса. "Office, sweet office"!
аха, ето каква била тайната, ами да, нещо такова забелязах, че става много бързо, докато при повечето други е цяла вечност, колкото и бърза да е връзката
May 01 2012, 21:42viber se очаква да пуснат всеки момент, за алтернатива на инстаграм ползвам EyeEM http://www.wpcentral.com/instagram-alternativ...arketplace
May 02 2012, 00:13даже в EyeEm в галерията за София видях доста твои снимки, което силно ме озадачи
May 02 2012, 00:17Ами не е лошо и EyeEm, има повече социален елемент там, но като цяло става много по-бавно.
May 03 2012, 10:17вече има и viber бета, но за сега без обаждания, само съобщения
May 08 2012, 14:34