belushka20
Абе, какво им става на хората .. нищо не си правиш гледаш си филмчета, постваш си някви неща и с никой не лафиш и някви почват ти изсипват пумия и хейт ей тъй?!
Domsdey
На мен д-р Радева МИ Е ЗАБРАНИЛА ДА ПИЯ ВОДА! Пия само алкохол и бира.
gogata2427
кафето ми има странния фкус на бира , мо :0
Domsdey
Аз пия само алкохол и бира.
notexist
Очакваме бебето да се появи Декември ;д..
pacopetkov
Жена, която пие бира на дивана пред телевизора и гледа мач, или е мъж, или е мечта!
@aftercollabz е окей .. хейт ама защо на хора, които не го заслужават? Псувайте и хейтвайте хора дето НЕЩО са ви сторили нали..
Sep 25 2011, 21:27твърде много драма.. стегнете се хорааа
Sep 25 2011, 22:04@ameli ае не драматизираме просто се чудим кво му става на човечеството
Sep 25 2011, 22:12винаги ми се случва, и затова напсух рандом човек. вече си имат причина
Sep 25 2011, 23:14@ameli, +1. Евала! Открихте топлата вода
Sep 26 2011, 02:12