tenderlilac
абе защо всички си мислите, че като пишете през две минути, че пиете бира, сте много интересни? -.-
svil4ok
@Method-X ако си мъж ще дойдеш ми го кажеш в очите ! и да ми донесеш бира !
t0m3kk
Лягам да спя, защото разбрах, че комбинацията бира и ром не е много добра... пък и от тая бира ми се приспа като на животно...
hurmaqny
Баси, закво тъй ми се пие бира?
Dr1nata
Одъртявам! Пия 4-та бира и почва да ме хваща