Търсене на постове: още бира

Стоян Костадинов
Kraff
@disappointed разочарован съм от теб. Не разбирам какво толкова ти е направила горката бира, че ще я биеш?! Поне ми налей малко преди това... :(
В. Сотиров
sown
@miStalE пия бира, водка ,ракия ,уиски ^^
Ивелин Георгиев
h4ckY
Обичам звукът който издава кенчето с бира, когато го отварям ;)
semprom
@drgigguls то остана да е валиден и да означава нещо от рода на каса бира :D :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Някой с конзола и Guitar Hero ? С @Method-X ще му дойдем на гости с каса бира на момента !
В. Сотиров
sown
Дай си сърцето на който искаш ти, водката с мезето на мене остави, нощите са дълги, но аз не тъжа, бира ще си купя и пак ще продължа! :P
Георги Цветанов
t0m3kk
"Искам да имам всичката бира на света,най-хубавата жена и чат пат някоя друга !!!" <--- Моето късметче :)
Емил Станчев
Emyto
@rups и аз така мисля. И Загорка не се сещат да ми подсигурят безплатна бира до края на живота ми, а тях ги рекламирам много отдавна ;)
vratovrazka.bg
vratovrazka
Анти-Нобелови награди 2009. Сбиваш се в бар. Пред теб има една пълна бутилка бира и една празна. Ти имаш една секунда за размисъл. Коя ще избереш?
http://www.vratovrazka.bg/%D0%90%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%...html
rups
сега дойде моментът за една бира :)
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov Даам,тва беше умно.. Бира+Креатин(повечко бира) Може да завърши и в болницата.. :D
Георги
FeelTheFear
да еба 3-4 литра бира съм изпил и не ме хвана + 100 мил джин да еба нещо съм повреден....
Иван
ivas
Петъкът свърши. Утре отново на работа, а искам само да се потъна в море от бира. Наздраве!
Вергил Пенков
VPenkov
@schizophrenia джасни една бира и ш'ти мине.
Момчил Карамитев
Momchil
Бира + CS = добра комбинация, но бира + photoshop си е мечта :D
Страница: 73 74 75 76 77

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата