rups
Да им *** майката тъпанари смотани!Сложили са ми на дръжките на прозорците надпис rolplast дето не може да се махне!Писна ми вече сериозно!
pisio
[23:30:40] Преслав Панайотов: мисля да ходя се къпа и обядвам нещо, ако не успя да пиша лека нощ
yordanoff
Писнало ми е от тва шибаното даскало. Ако вероятността да те преебат е 1:60, то определено си преебан. Ебаси скапаната дупка!
rups
@drgigguls а и е тъпо всеки да си се е затворил в неговото форумче или блогче и почти всички усилия да се хвърлят в насока Панаир на простотията
Millita
оооххх как ме цепи скапаната главицаааа ... а как го искам мърлявия обективввввв ... я слънце !
miStalE
бих излязла и вън, обаче съм изкъпана и леко хремава. обаче по късно ще изляза, изпече слънце! йе!
Sham
Как ще вярвам отново на човек? КАК? След като всичко е било лъжа.Скапана, гнусна лъжа!