blacksnoopy
Нова песничка от Josh Homme <3
_e7
flo rida преебава песните :<
Chocolate
note to self: не слушай пънк рок песни на max volume, ако ги слушаш за пръв път. никога не знаеш кога солистът ще ти изкрещи.
_e7
Rage-вам съседите с песни на Breaking Benjamin. Щастливци. Винаги слушат хубава музика и с какво ми отвръщат? Чалга?! Damn.
Domsdey
Хора, ако слушам радио през winamp, ще ми scrobble-ва ли песните в ласта? Радиото поддържа функцията да изписва името.
gogata2427
уат дъ фак , слушам песни , които са за психопати ..