Търсене на постове: песни

its not Eddie
_e7
не знаем кое е по-лошото: да слушаш чалга или криско
BE PREPARED!
coolpuppy
Добър вечер от мен и Мартини. Вдигаме тост за предстоящите почивни дни! Ураааа!
fransk Cognac
viktorkoichew
Мисля да ви зарибявам по сръбски песни <3 Много са напред в музикално отношение.
fransk Cognac
viktorkoichew
Не е ли мега яка тая песничка !
-=*****=-
mitternacht
@belushka20 :D мазна песничкааа :D
Alex Moran ™
eMkyyy
Изведнъж любовните текстове и песни придобиха смисъл!
Грозното Патенце
Ducky
Вдъхновява ме тази песничка!
Fluxy
belushka20
Eдна песничка на едно приятелче, влязла е в топ 40 на vbox айде малко да ви спамна един път :) А и мисля че ще ви хареса ^_^
Fluxy
belushka20
Кой бъзика баба ми по пъпаааааа, а дядо ми по рунтавия саксофон. ааааай сиктир..
Fluxy
belushka20
Добро утро ^_^ Прекрасно звучи с тази песничка..
Георги Неделчев
joronedelchev
На мен пък The Final Cut ми е любимият албум на "Пинк Флойд". В него Дейвид Гилмър участва само като вокалист на една от песните и толкоз.
Fluxy
belushka20
Moondust.. Чудничка! @_e7 излязло прясно прясно от канала на MrSuicideSheep :D
Fluxy
belushka20
Мисля че това е прекрасна песничка!
Боби
Bobdweller
Днес се събудих с желанието да слушам Nelly Furtado. Хубави песни има момичето. Мисля, че е време да си дръпна дискографията.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Alex Clare - Damn your eyes Много добра песничка :)
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата