_e7
не знаем кое е по-лошото: да слушаш чалга или криско
coolpuppy
Добър вечер от мен и Мартини. Вдигаме тост за предстоящите почивни дни! Ураааа!
viktorkoichew
Мисля да ви зарибявам по сръбски песни <3 Много са напред в музикално отношение.
viktorkoichew
Не е ли мега яка тая песничка !
eMkyyy
Изведнъж любовните текстове и песни придобиха смисъл!
Ducky
Вдъхновява ме тази песничка!
belushka20
Кой бъзика баба ми по пъпаааааа, а дядо ми по рунтавия саксофон. ааааай сиктир..
belushka20
Добро утро ^_^ Прекрасно звучи с тази песничка..
joronedelchev
На мен пък The Final Cut ми е любимият албум на "Пинк Флойд". В него Дейвид Гилмър участва само като вокалист на една от песните и толкоз.
belushka20
Мисля че това е прекрасна песничка!
Bobdweller
Днес се събудих с желанието да слушам Nelly Furtado. Хубави песни има момичето. Мисля, че е време да си дръпна дискографията.
It's almost the same.
Jan 31 2014, 23:48 през mobiда обаче едното трябва да е поне мъъъъъъъничко по-гадно
Jan 31 2014, 23:50Честно казано, предпочитам да слушам чалкга пред Дриско.
Jan 31 2014, 23:53пък има и доста хубави песни, които са от този жанр
Feb 01 2014, 00:02