notexist
йес бе! намерих си песничката! ху ху ху!
Anellya
Повече от доволна съм. Имаше всички песни, които си бях харесала. Така че, ако видите някое момиче да си танцува в метрото, най-вероятно съм аз.
BlueDragon
Една от любимите ми песни веднага след Traffic
BlueDragon
От колко време не съм слушал Tiesto-Traffic , една то песните която винаги ме надъхва...
sandprince
ок, защо слушам депресантски песни и се чуствам кофти....