Търсене на постове: песни

шУс!
notexist
йес бе! намерих си песничката! ху ху ху!
Иван Савков
sandprince
МНого хубава песничка
Анелия
Anellya
Повече от доволна съм. Имаше всички песни, които си бях харесала. Така че, ако видите някое момиче да си танцува в метрото, най-вероятно съм аз.
Алекс
alex95
i iz proud of himself :) Свалих си яка песничка от grooveshark след като не я намерих същата никъде. Wireshark + alex + linux + grooveshark = rulz :) :P
http://prikachi.com/files/1384503R.png
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Mile Kitic - Kopka me kopka - поздравявам те с тази песничка :)
Александър
BlueDragon
Една от любимите ми песни веднага след Traffic
Александър
BlueDragon
От колко време не съм слушал Tiesto-Traffic , една то песните която винаги ме надъхва...
Алекс
alex95
Take me down to the paradise city Where the grass is green And the girls are pretty Take me home :) Много яка песничка и много яка игра. Burnout Paradise ftw
R3sp3k7
Много зарибителна песничка на mlyk е "всички мразят красивите и умните" :D
Иван Савков
sandprince
ок, защо слушам депресантски песни и се чуствам кофти....
Георги Костадинов
Forsi
Изтрих си вскички песни от телефона. Сега ги качвам отново. :D
Ally
alish
@alex95 йъп. имат весели песнички.
Алекс
alex95
@Forsi Ха, това е яко, ще го пробвам :) Аз знам mobbler, обаче той е само за радиото, иначе беше забавно докато имах песни. btw мисля да си взема subscription
Denis Zhekov
Snooby
@harryniki е не, аз няма да се заемам сериозно с това, а и тази е идеална за мен. Искам просто да си дрънкам нещо. Тук там някоя песничка ще науча и така :)
Георги Динков
gogata2427
Трябва да си сваля още песнички на Орхан Мурад,нещо ме зариби човека,а и си е пич. :P
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата