Търсене на постове: песни

Мишо
muiiio
@tihomir Мда, песента не е нищо особено. Гласът й е много хубав, по-силен е от тая песничка. А клипът е сниман готино - харесват ми игрите със светлината :)
---------
NetCutter
@miss-impossible а сега си представи да беше намерила албума им с добро качество без некъв калеш да ти е едитвал песните, кво щеше да е :D
Вангел Стоев
venom
Ауу.. ще се разбия ... плеъра пак ми пуска песни които ме надъхват супер яко.
Георги Костадинов
Forsi
Поздрав с песничката :) :
The Bot
bot23
[ff123] Пропагандни песни от конфликтните места на планетата http://tinyurl.com/qnqwl3
Мишо
muiiio
@Forsi Тогава пробвай други песни :) Аз съм леко идеалист и спънат романтик и като цяло малко куку...
Мишо
muiiio
Ето една любима песничка, особено ако някой нещо се е разочаровал :) http://www.youtube.com/watch?v=4YiJKJL8QDM
Мишо
muiiio
@man0l За съжаление някои от любимите ми песни просто нямат клипове и май не са качвани из никакви туби...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Песничка за FB
rups
@720N43V какъв брояч? scrobbler-а ли? който ти добавя песните, които слушаш на компютъра, към library-то?
Николай Цончев
720N43V
@rups ами самия брояч търся. който отчита песните. Смених си компютъра преди много време и не съм слагал нищо.
hurmaqny
Ааа... ше се карам се плеъра... какви са тези песни, с които ме цака тази вечер?!
Георги Динков
gogata2427
Някой от вас да знае тази песничка как се нарича ?!?
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Случайно да знайш таз' песничка как са вика ?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Soul4o коя песничка на celldweller :?
Страница: 75 76 77 78 79

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата