Търсене на постове: песни

Георги Динков
gogata2427
Един поздрав с Sotis Volanis - Fevgo Ksana ;) , малко бавна песничка , но за наляни хора става :D ...
Свилен Попов
svil4ok
@ReXTaN е ако е така може да чуя една-две песни :P
patblansh
поздрав с лека мека песничка, Summer in my sadness :)
Denis Zhekov
1248996458266263.jpg Snooby
Голям зор си дадох днес, изтествах 2 свята, 47 открити бъга до тук и завършваме вечерта с тази песничка :) Лека нощ.
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
едвам събрах 78 песни с 300 зора :/ :)
Георги Костадинов
Forsi
Оооо на телефона песничката звучи брутално!
Еми Окснитси
dandelion
Aбе тея от радиото не знаят ли и други песни освен тази. Някаква имала мизерен мъж и ще ми се оплаква в песен :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Официално добро утро от мен, с това станах днес. Някак си тази песничка има доста голямо влияние над мен ....
Преслав Панайотов
pisio
@sandprince нямам си на представа какво съм се сетил.но надали е било да пеем песни в сайта.щеше да ми звучи някакси познато,ако съм се сещал предният ден него
Иван Савков
sandprince
@pisio хах да, сега се сетих една подходяща песничка за edno23
http://devblog.isavkov.net/?p=968
Преслав Панайотов
pisio
@sandprince хаха ще пеем песни в сайта ли :D
Георги Костадинов
Forsi
Пускам песнички да се надъхвам и почвам работа по играта,най-накрая!!! Времеее... :)
Георги Динков
gogata2427
Малееее имам проблем със един скрипт , който индексира песни :(:(:(
Георги Динков
gogata2427
Поздравявам Ви с песничката Dj Aligator - Lolli Pop , не мога да дам линк вмомента :(
Никола Павлов
Nick
Тея дни съм се зарибил по разни стари песни на Slipknot. Много готини парчета имат.
Страница: 79 80 81 82 83

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата