Търсене на постове: песни

meho
Слушам някви нови песни, не ги бива нещо хахах :Д
Теодор Георгиев
tedo92
Американка е била осъдена да плати 1,9 млн. долара за 24 свалени песни. Леле, тия ако ме сбарат и видят колко съм сволил ще ме застрелят на място :D
Георги Костадинов
Forsi
Тан тараранта тан тан тарараранта....много релаксираща песничка. :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Ае аз ше полегна малко и ще си я слушам тая песничка :P Поздрав за всички които обичат Моцарт :)
Радослав
Soul4o
ХА, в DnB pack-a, който изтеглих, има една от любимите ми песни ^^ поздрав :)
Георги Матеев
georgimateev
тежки рими падат отвесно с трясък, ти си в шок, не мога да разбера дали са ти интересни ... Шаманез продуцира песни неизвестни :D
Момчил Карамитев
Momchil
@schizophrenia к'во й е на песничката, мен ме радва :)
Denis Zhekov
Snooby
Хаха, бях я забравил тази песничка :D
Иван Савков
sandprince
@Method-X абе аз така и не открих други техни песни :D
Axel
axel
Най - после разбрах защо iTunes адва песните по 2-3 пъти...
Snoopy
blacksnoopy
Една от няколкото готини песни на Guns :D :)
Теодор Георгиев
tedo92
@Method-X от christian rock-a харесвам Kutless. Имат интересни мелодийки, макар текстовете на някои от песните им да идва малко натрапчив :)
Момчил Карамитев
Momchil
Леле, хората с какви песни отиват на евровизия, а ние... + това тази е като кукла... адска.
Юлиян
yuliyan
@randex, вярваш ли ми, че неска случайно ми се пусна the final showdown песничката от филма с дявола накрая дето е:)
Радослав
Soul4o
Ооо, ще си направя папка и вътре ще си сложа любимите бг хип хоп песнички, а не нон стоп да ги събирам по целия комп... бах тез 750 гиги
Страница: 83 84 85 86 87

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата