meho
Слушам някви нови песни, не ги бива нещо хахах :Д
axel
Най - после разбрах защо iTunes адва песните по 2-3 пъти...
Momchil
Леле, хората с какви песни отиват на евровизия, а ние... + това тази е като кукла... адска.
Soul4o
Ооо, ще си направя папка и вътре ще си сложа любимите бг хип хоп песнички, а не нон стоп да ги събирам по целия комп... бах тез 750 гиги