bgdn
Въъъъъъъъй!!!!!!!Доживях да видя Роналдо да симулира дузпа, за да изравни резултат срещу български отбор !!!!!
mitternacht
пичуе, каква заплата може да се очаква в София за да се живее спокойно? Като нямам предвид чак 2 000 лева?
notexist
Зората на маймуните едвам го изгледах. Не беше лош, ама и не беше кой знае какво... И не беше нужно да е на 3D, не се впечатлих..
notexist
Твааа.. фейса не е онлайн.
notexist
ОМГ Трансформърс мишка!! :о :о :о
_e7
от къде печелите пари? избройте източниците си на приходи.
mitternacht
Как се запознахте с гаджето? С какво спечели вниманието ви? Бързо ли хлътнахте?
nacholibre
въпрос към уеб-разработчиците: чували/използвали ли сте grunt, bower, yeoman? Angularjs, backbonejs, requirejs? Събудих се от дълъг javascript сън....
joronedelchev
Новият "Плейбой" стига ново дъно. Нито една българска фотосесия и въобще нищо, за което си струва да дадеш 5 лева. Мъка!
Иначе- еднакви са ми. (като изключим OS-а де) :/
Oct 15 2014, 21:42Nice specs, ама бахти грамадния. Къде ще си ги завирам тия 6 инча? Всичко над 4.5' е прекалено голямо за дисплей на телефон според мен.
Oct 15 2014, 23:04аз съм Note юзър, but this shit be too big
Oct 15 2014, 23:21Може да пуснат Nexus 6 Mini or something like that
Oct 15 2014, 23:42Има и Nexus 5 де!
Oct 15 2014, 23:57