Търсене на постове: пиксел

Богомил
fairmen
Computex 2010: евтин 8-мегапикселов "гугълфон" Shark - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/harduer/mobilni-ustroystva/291-computex-2010-ev...hark
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@vbogoev Е така де и след това скролваш с очи няколко пиксела по-надолу и виждаш въпросния художник :)
Момчил Карамитев
Momchil
@randex К'ви 1000 пиксела хедър, к'во чудо? :D
В. Сотиров
sown
@Forsi omg! живот на пиксели.. the true life
http://forsi.edno23.com/view/post:647358
Георги Динков
gogata2427
Абе нещо като гледах клиповете от Гергьовден и ме зариби и аз да си имам фотоапарат 7-9 мега-пиксела.. :P
В. Сотиров
sown
@pixelninja успешни пиксели в три,две..1 ;)
Иван Савков
sandprince
@Rx-Ende емии...тва са пиксели дето светят сами
Стефан Митев
Rx-Ende
Пичове, кефи ме рекламата на Панасоник Виера, ама какво значи самосветещи пиксели, деба?
Еди
CaptainEgoism
@Drake ихаа, пиксел арт :D свежи облаци...мога да те наема за графики за моята игра :D
Иван Савков
sandprince
фъх, днеска цял ден на шопа...навсякъде виждам пиксели вече
Стефан Митев
Rx-Ende
@Yalamov Честиииит Рождеееееен Дееееен колега *грачи ти песничката* :D Жив и здрав, бира и мадами, пиксели и диаграми, знаеш си ;DDD
Алекс
alex95
@Forsi кои бутони? Ти с widget темата ли си :) Мен ме дразни че човечетата са пикселизирани някак, с тема на pizero. Контактите може да са картинки
Angelo
@Doninka хахаха :) е аз нея няма как да не я гледам, тя на 1280 пиксела от мен :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Проведох вътрешен спор дали разстоянието между два елемента да е 2 или 4 пиксела. о.О
Дисо
1260019814103536.jpg diso
Блогът на diso :: За пикселите и душата http://svejo.net/home/link_summary/466968-Blo...-i-dushata (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/466968-Blogut-na-diso-Za...hata
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата