Търсене на постове: пиксел

Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@stankoff За спама - пикселите толкова много и често ги гледам, че и аз бих могла да кажа, че сме ако не приятели, то поне добри познати.
1246907626254546.jpg oXteR
Новият Ipod touch с три мегапикселова камера
http://bit.ly/10CMDE
Иво Станков
stankoff
@Silvina за пикселите ли или за спама?
Иво Станков
stankoff
@MARFI пуснах банер 240 по 120 пиксела за Валерия Петрова
http://www.ivostankov.net/2009/06/19/valeria-petrova-got-a-number/
Ioan Arnaudov
1244809520417357.jpg mobiewCOM
Samsung l8000 Omnia2 ще има 3.7 инчов тъчскрийн WVGA, 8.1 мегапикселова камера, 150MB вградена памет, чудесна свързаност - GPS, WiFi, 3G и Windows Mobile OS.
http://www.mobiew.com/samsung-l8000-omnia2-2007/
Едиз
flesh4edd
@Forsi и кое е този пиксел арт?
Георги Костадинов
Forsi
Това е най-големия пиксел арт,който съм виждал,ако намерите други по-големи ми ги пратете. :)
Denis Zhekov
Snooby
@sandprince защото търсят за сбъркани цветове и дефектни пиксели в обстановката :D
Phone Arena България
PhoneArena
Samsung обяви 12-мегапикселовият Pixon12 - http://www.phonearena.bg/htmls/Samsung-Pixon1..._5245.html
Мартин Маринов
podmatrix
Някой да знае видео стандарта 16:9 на какви пиксели се равнява?
Леприкон
ZzZaPyr
@ladyjoana абе аз спах, ама много се взирам с пустите му пиксели и меки преливки ;D
Йоана Николова
ladyjoana
@dandelion със сигурност със здрав диспей..(понеже моя го пръснах) да не е някоя ефтинка ламаринка.. нещо хубаво.. 7-8 мегапиксела.. знам ли :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@clixpy банер 250х250 пиксела да има?
Юлиян
yuliyan
@sandprince, едно време ги правих със проста четка 2х1 пиксела, черна, и вече от бръш прозореца си я настройваш - spacing и тн...
Апостол Апостолов
ApoApostolov
@Shamana Културизма е вид нарцисизъм, така че без оправдания - купувай един сносен фотоапарат или 2 мегапикселна уебкамера. Как сваляш пички в GepiMe, a?
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата