oXteR
Новият Ipod touch с три мегапикселова камера
http://bit.ly/10CMDE
mobiewCOM
Samsung l8000 Omnia2 ще има 3.7 инчов тъчскрийн WVGA, 8.1 мегапикселова камера, 150MB вградена памет, чудесна свързаност - GPS, WiFi, 3G и Windows Mobile OS.
http://www.mobiew.com/samsung-l8000-omnia2-2007/
podmatrix
Някой да знае видео стандарта 16:9 на какви пиксели се равнява?
ApoApostolov
@Shamana Културизма е вид нарцисизъм, така че без оправдания - купувай един сносен фотоапарат или 2 мегапикселна уебкамера. Как сваляш пички в GepiMe, a?