pacopetkov
"Ако умра, намерете ми жена и й кажете, че я обичам" - Сид
gg04
Три пъти превключвах на Нова, за да видя какво представлява "Всяка неделя" и все даваха реклами. Кеворкян няма да има втори шанс. Сори, пич.
likeachihuahua
сега е времето от годината, когато пичът от грийн дей заспива в едномесечен непробуден сън xD
сид е епичен !
Sep 30 2012, 14:40