mitternacht
Wooww Opera mini e просто епичен браузър за симбиан, като истински! Уауу!!!
podmatrix
Абе само на мен ли WidgetLocker не ми го изкарва в Android Market-а? :X
human
О, на състезанието в Монтана е спечелил тоя пич
http://bit.ly/icz4Xa
t0m3kk
Пича на 4-то място спечели 1,000,000 DKK ~ 262,327 BGN ~ 134,120 EUR
FromTheInside
Тия от СУ яко започват да ме нервират.
Ourz
Баннаха един пич. Целия форум написа "Ае върнете го, нищо не е направил човека" (което си е вярно). Те заключиха темата и го оставиха баннат оня xD
Ourz
Защо т'ва селско разбиране, че хейта е на мода още държи слава. Бива ли още да мислиш, че като товариш и плюеш всички из нета си "якия пич" ... егати малоумщина
Много готини песнички прави пича. А какво стана, ще се събират ли SOAD?
Mar 02 2011, 14:16Тая година ще имат доста концерти.. в сайта им са излезли датите.. ама не се говори нищо все още за албуми
Mar 02 2011, 14:17Ем.. имайки предвид, че всички си имаха странични проекти и то успешни не вярвам.. Серж изкара вече втори албум, Шаво е с Wu-Tang и други.. и така
Mar 02 2011, 14:26обичам гоооооо
Mar 03 2011, 23:54