Търсене на постове: пич

Цветан Величков
CECOOO
Serj Tankian ново видео
Симона
simsy
Станах преди малко :) Денят ми започва с купичка мюсли и радио NRJ :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Значи на базово ниво системата е почти готова, сега пича ще ми опише какво трябва да се прави по-натам и да почвам пак с кода :)
-=*****=-
mitternacht
Wooww Opera mini e просто епичен браузър за симбиан, като истински! Уауу!!!
Александър
aftercollabz
:D
Мартин Маринов
podmatrix
Абе само на мен ли WidgetLocker не ми го изкарва в Android Market-а? :X
Виктор
human
О, на състезанието в Монтана е спечелил тоя пич
http://bit.ly/icz4Xa
Георги Цветанов
t0m3kk
Пича на 4-то място спечели 1,000,000 DKK ~ 262,327 BGN ~ 134,120 EUR
Георги Динков
DSC03226.JPG gogata2427
тук показваше как са се намушквали , последния им удар - кефи ме от всякъде ^_^ питчшага !! :D
Съни
FromTheInside
Тия от СУ яко започват да ме нервират.
Our
Ourz
Баннаха един пич. Целия форум написа "Ае върнете го, нищо не е направил човека" (което си е вярно). Те заключиха темата и го оставиха баннат оня xD
DobriniteNews
Lobsang_Kastelyano_Arturo_Gualinga_Mustafa_Laksem_Toni_Storaro.jpg DobriniteNews
Тони Стораро на трибуните на боен спектакъл http://bit.ly/hVI2pR (via @svejo)
http://dobrinite-news.com/41891
Георги Цветанов
t0m3kk
Пича няма ръце, но не му и трябват... С краката миксира както си трябва ! ;]
Георги Цветанов
t0m3kk
Едно голямо "БРАВО" на пича, който им е настройвал сървъра! Как може да изключи функция като mysql_error(), та на всичкото отгоре и mysql_errno :D БРАВО!
Our
Ourz
Защо т'ва селско разбиране, че хейта е на мода още държи слава. Бива ли още да мислиш, че като товариш и плюеш всички из нета си "якия пич" ... егати малоумщина
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата