sandprince
върнах се. бях на среща с фитнес инструктора ми, от 1-ви почвам. ванката ше става мусколест пич
stylius
@Method-X Пич, аз от апартамента ще се откажа, ама от Volvo-то - НЕ!
lpetrov
руса пичка забива програмист в бар: ей сладур, кой ти е скайпа? .........програмиста: ми не съм сигурен, но май е последна версия (wasntme)
patblansh
колко нетипично ми е аналитичното мислене....