Търсене на постове: поема

invisible101
прехвърлянето на отговорността винаги е по-лесно от поемането и :P когато искаш нещо да е свършено както трябва, свърши го сам :P
Ally
alish
@sandprince за слабостта, по-добре да кажа, че не съм сигурна, отколкото (пак) да поема ангажимента и да не направя нищо.така подвеждам хората и се разочаровам
Angelo
Някои чакат денната смяна, за да поемат от 8 до 17 часа :)
шУс!
notexist
@disappointed аз съм тежкотоварна :Р мога да поема доста багаж. така че ако имаш нужда да споделиш, кажи скайп на личен и ще съм на линия :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Имам едно малко въгленче в мен наречено ярост, което в момента поема значително количество кислород. :)
Ally
alish
а @Snooby беше прав за чая. когато слагам пакетче и мед заедно, пакетчето поема :(
Еми Окснитси
dandelion
Aх. Не може ли поне дъх да си поема...
Иво Станков
stankoff
@svil4ok всъщност те дали поемат разходите за доставка?
Блага Иванова
1257751522689559.jpg Blaga
Светът трае миг, миг ме има и мене. Колко пъти за миг мога дъх да поема?
http://blagab.blogspot.com/2009/11/blog-post_09.html
Теодор Георгиев
tedo92
Плаша се като гледам купчината хапчета, които поемам xD Това не включва всичките прахчета, чайове и пр. неща, които използвам за борбата с грипа :D
Петър Илиев
pesho
@svil4ok това, че се лаская като ме грабят не означава, че не трябва да си поемат законните последствия.
Denis Zhekov
Snooby
@feronia трябва да се поемат и рискове понякога
hurmaqny
*едва си поема въздух* имам... нужда...от...неее, от нещо разхладително :D
Стоян Костадинов
Kraff
Мисля и аз да поемам към Сънчовата долина.. лека на всички!
Snoopy
blacksnoopy
@720N43V мдам, а от laptop.bg са супер пичове, казаха че ще поемат сервиза
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата