Търсене на постове: поема

Ели
Po3u
На работа съм :) Държах да си поема дежурството и сега ще бачкаме на пълни обороти :)
Ели
Po3u
Приятна вечер на всички! :) Аз се оттеглям и поемам на път! =)
---------
NetCutter
@vankov, lol! Няма да ме съдят, а по закон ще има право да бъда съден, поемайки пълна отговорност. http://netcutter.www4u.org/the-big-count/
Семкаджия
Effect
хахах зависи колко поемаш :D :D :D :D
radi
radi
оххх твоите савети станаха много маи наистина няама да мога да ти поема хонорара :):):)
AM
Mishef
Сайта е страхотен.. на пръв поглед! Кой поема отговорността за създаването му :)
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата