simsy
Веднъж се чудех какво чак толкова всички се дразнят на Савков. Е, сега разбирам.
gogata2427
Добре дошли !! Нека всеки почитател на Гръцката музика се присъедини към нас ! Който иска може да пуска поздрави , целта ми е да се насладим на гръцката музика!
yuliyan
Абе мааму стара, за кво следя Савков? Това да не е допълнителна екстра към новата версия? благодаря, @Method-X, ще намеря начин да ти го върна...
sandprince
Поздрави на всички адаши и да си изкарат имения ден на макс ;D