sickornot
Нова среща на едно23 - тая събота, 20:00 пред СУ. Бъдете по-сериозни ПЛС :Д
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
tsonchev
Видях момче да пие кенче с mountain dew. От къде подяволите е успял да го купи
mitternacht
Познавах една мацка от Полша, която се казва Целина. :/ Сега видях друга мацка от Полша, чиято фамилия е Рудник.
mitternacht
"По време на световния шампионат група немски биатлонисти случайно превзели Полша."
pacopetkov
Хванах на България Х (хикса), а Полша ме издъни! Ц ц ц
joronedelchev
Холандия с три загуби в групата си - кой би могъл да предположи? А Гърция пред Русия и Полша...
ми аз няма да го празнувам май
моята близначка за първи път не е при мен. В Полша е и без нея не ми се празнува

Jul 13 2015, 21:47е тя там е заета и не трябва да ходя ... като се върне ... след един месец, ще го празнуваме
Jul 13 2015, 21:49@tedo92 се върна в Англия. Sorry.
Jul 13 2015, 21:59идвам
Jul 13 2015, 22:33Айде сега всеки да каже кога може и да си избере дата: http://doodle.com/x7hazpm9twvg6fid#
Jul 14 2015, 00:45